KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13196342
nr 1319 6342
Blandteknik
Hans-Göran Eriksson, Monogramsignerad Hge, 2015, ca 30x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:10:23
100 kr
150 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)